Корзина
1005 отзывов
+380
96
960-52-96
+380
66
519-57-29

Модні жіночі светри 2016 – 2017

Модні жіночі светри 2016 – 2017
Можна стверджувати, що светр – найкорисніша річ у гардеробі жінки: без нього не обійтися у прохолодні літні вечори, та найбільша користь тоді, коли за вікнами мінусові температури.

25.10.16

Оптовий інтернет магазин: модні жіночі светри 2016 – 2017

Можна стверджувати, що светр – найкорисніша річ у гардеробі жінки: без нього не обійтися у прохолодні літні вечори, та найбільша користь тоді, коли за вікнами мінусові температури. Його можно комбінувати з чим завгодно: з юбками, класичними брюками, джинсами тощо. Крім того, що така одежа зіргіває, вона може впливати на образ та стиль власниці. Але для цього потрібно ознайомитись з моделями, які вважаються модними сьогодні. Що рекомендують дизайнери? 

Модні кольори

Суворих правил тут немає: можна купувати речі спокійних відтінків, також актуальними є яскраві кольори. Тренд – коричневі та «пряні» тони (так звані «охра» та «оливки»). Не слід забувати і про орнамент. Найбільш доречними сьогодні є флористика, абстракція, геометричні малюнки, а також блискучі, скандинавські та східні принти. Що цікаво, «мозаїку» можуть вдягати не тільки дівчата, а й жінки більш старших поколінь. Особливої уваги заслуговують моделі 70 рр., які також є дуже популярними сьогодні. 

Актуальні фасони

На часі – невеликі витончені светри, об'ємні моделі, плаття-светри (облягаючі та вільного крою). Комір таких моделей може бути зовсім відсутнім. Також актуальними сьогодні є комір-гольф, комір-відворот, комір-хомут. Все залежить від ваших вподобань. Довжина такого плаття-светра може бути різною: яка ледве прикриває стегна, вище колін на декілька сантиметрів, до середини ікри. 

Асиметрія

У моді також светри з асиметричним кроєм: нерівні краї, елементи драпірування, різна длина рукавів  - все це робить образ дуже ексцентричним та сміливим. 
Наш оптовий інтернет магазин готовий запропонувати стильні светри за приємними цінами. Широкий асортимент та якість виробів гарантуємо. В нас є все для вашого магазину! 

 

Другие статьи
Меню
+380
96
960-52-96
+380
66
519-57-29
vsenaopt
Украина Одесская область Одесса Промрынок 7 - км
Карта